• Web Sitemi Kaç Günde Teslim Alabilirim?

  Genel olarak yapmış olduğumuz web sitelerini maksimum 7-10 gün arası teslim ediyoruz.Eğer ki sıfırdan istenen özel bir site varsa onunla ilgili bilgi size iletilecektir.

   

 • SEO Hizmetiniz aylık mı yıllık mıdır?

  Her iki şekilde de yapıyoruz.Teklif iste kısmında sitenize analiz yapıyoruz size geri dönüş yaptığımızda istenilen 2 tane kelimeyi belirliyoruz sizinle beraber.Rekabette olduğunuz diğer sitelere göre analizler yapıldıktan sonra aylık yada yıllık çalışabiliyoruz.

 • Sitenizde hiç fiyat göremedim nerden öğrenebilirim?

  Sitemizde fiyatların olduğu bir kategori yada sayfa bulunmamaktadır.Teklif iste kısmından ihtiyacınız olan hizmetimizi seçiniz açıklama kısmına ekstra sorabileceğiniz şeyleri ekleyebilirsiniz.Ör.Web sitesi için örnek bir site gösterebilirsiniz.Ör.Seo için ise analiz yapılır sizlere geri dönüş yaparız.

 • Kurumsal kimlik yada logo tarzı bir calışma sonrası düzenleme yapıyormusunuz?

  Tabi ki müşteri isterse bu konuda da yardımcı oluyoruz.Fakat şöyle bir durum var görsel calışmalar yapılırken müşteri onay verene kadar 2 defa ücretsiz ufak düzenlemeler yapıyoruz işi teslim edip onay aldıktan sonra değişiklik istenirse ekstra ücret alınıyor.

 • SEO yaparken hangi aşamalardan geçiyor sitemiz?

  SEO Hizmetlerini kategorilendirip detaylandıracak olursak eğer, 7 ana aşamada detaylı olarak inceleyebiliriz. 1.On-Page SEO (Sayfa İçi Optimizasyon)

  2.Backlink Profilini İnceleme ve Temizlik

  3.Rakip Analizi

  4.Pazar Araştırması (Anahtar Kelime Seçimi)

  5.İçerik Geliştirme

  6.Link İnşası

  7.Kontrol ve Raporlama

   

 • Teslim edilen sitede sorun yaşadığımızda yardımcı oluyormusunuz?

  Tabi ki her zaman yardımcı oluyoruz bu konuda hiç endişeniz olmasın.Teslim edilirken en ufak ayrıntıya kadar iniyoruz.Sonrasında takıldığınız kısımlarda da 7/24 destek veriyoruz.

X